X

természeti élményeim


Még nem vett fel tapasztalataikat.

most véglegesen lefoglalom

további természeti élmény hozzáadása




Willkommen am einzigen Steppensee Europas, dem Neusiedler See

false



Találkozási pont


Költségek

false


Jellemzők

Nyelv: német

Részvételi korhatár : Kinder , Erwachsene

Fizikai igénybevétel: leicht


Babakocsis részvétel

Családook számára

Határátlépés

Akadálymentes

Kutyák

Für Gruppen geeignet


E-mail: ruth.Hartmann@gmx.at


Ajánlások

false


Szakvezetések


alle Anzeigen

12.07.2017 (Wednesday) | 10:30 óra, időtartam: kb: 2.5 h | 10 szabad férőhely
Guide: Ruth Hartmann


19.07.2017 (Wednesday) | 10:30 óra, időtartam: kb: 2.5 h | 10 szabad férőhely
Guide: Ruth Hartmann


26.07.2017 (Wednesday) | 10:30 óra, időtartam: kb: 2.5 h | 10 szabad férőhely
Guide: Ruth Hartmann


02.08.2017 (Wednesday) | 10:30 óra, időtartam: kb: 2.5 h | 10 szabad férőhely
Guide: Ruth Hartmann


09.08.2017 (Wednesday) | 10:30 óra, időtartam: kb: 2.5 h | 10 szabad férőhely
Guide: Ruth Hartmann


16.08.2017 (Wednesday) | 10:30 óra, időtartam: kb: 2.5 h | 10 szabad férőhely
Guide: Ruth Hartmann


23.08.2017 (Wednesday) | 10:30 óra, időtartam: kb: 2.5 h | 10 szabad férőhely
Guide: Ruth Hartmann


30.08.2017 (Wednesday) | 10:30 óra, időtartam: kb: 2.5 h | 10 szabad férőhely
Guide: Ruth Hartmann


06.09.2017 (Wednesday) | 10:30 óra, időtartam: kb: 2.5 h | 10 szabad férőhely
Guide: Ruth Hartmann


13.09.2017 (Wednesday) | 10:30 óra, időtartam: kb: 2.5 h | 10 szabad férőhely
Guide: Ruth Hartmann


20.09.2017 (Wednesday) | 10:30 óra, időtartam: kb: 2.5 h | 10 szabad férőhely
Guide: Ruth Hartmann


27.09.2017 (Wednesday) | 10:30 óra, időtartam: kb: 2.5 h | 10 szabad férőhely
Guide: Ruth Hartmann



Természeti Túravezetö
Nach oben